Trnavský Hrncovar jar 2019

Zdravíme všetkých domaričov a domovaričky.
Trnavsky (čítajte Trnafsky ako Bernolák kázal) Hrncovar sa blíži a s ním množstvo noviniek. Tento rok sme sa rozhodli, že budú Trnavské hrncovary rovno dva a okrem jesenného vás chceme pozvať aj na jeho jarnú edíciu, ktorá bude v novom šate a hneď na začiatok môžeme povedať, že bude súčasťou pivného festivalu! Kde? No predsa v Akadémii na Nádvorí, kde sa už teraz na vás tešia čo všetko im a odbornej porote prinesiete okoštovať. Okrem samotnej súťaže, na vás v rámci festivalu, čaká množstvo dobrého piva, jedla ale aj zaujímavé prednášky na rôzne témy ohľadne piva keď už sme na tej Akademickej pôde.

Info o členoch poroty, témy prednášok či novinky o samotnom festivale budú prichádzať postupne. Ale aby sme vás nenapínali tu sú kategórie súťažných pív pre tento ročník:
A) Svetlý ležiak (svetlé spodne kvasené pivo, EPM 10-15°P, EBC 0-20)
B) Sweet stout (veľmi tmavé vrchne kvasené pivo, EPM 10-17°P, EBC 61-79)
C) Pale ale (vrchne kvasené svetlé pivo typu IPA, APA. EPM 10-17°P, EBC 0-30, bez významného podielu pšenice)
D) Divoká karta (spodne kvasené pivá do 16°P (vrátane) a vrchne kvasené pivá do 19°P (vrátane), bez obmedzenia farby alebo štýlu).

Pokyny a ďalšie informácie k súťaži si môžeš stiahnuť tu: https://drive.google.com/file/d/1zl_QDHLB2Mjx6pqHZq2NegFO_f9O1cr8/view a zaregistrovať na https://registracia.hrncovar.sk/trnava

A ako hovorí tradičný pivovarnícky pozdrav ,,Daj Boh štastia“.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/hrncovar.sk/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405